Máte dotaz? Volejte

731 079 615

Co nabízíme

Náplní naší práce jsou návrhy a realizace bytových i komerčních interiérů, prodej doplňků.

Jak postupujeme

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. První schůzka probíhá u vás doma. Začínáme pohovorem s vámi, díky němuž získáme co nejvíce informací o vašich představách a požadavcích týkajících se vašeho bydlení. Po odsouhlasení cenové nabídky, kterou vám po schůzce zašleme, a zaplacení zálohy, vám vypracujeme návrh ve 3D podobě, který je s vámi konzultován a upravován až do podoby, s níž budete maximálně spokojeni. V případě vašeho zájmu o realizaci přestavby interiéru podle našeho návrhu ji můžete svěřit nám, a my ji po vašem odsouhlasení cenových nabídek svěříme našim partnerským firmám (truhláři, malíři, tapetáři, podlaháři, instalatéři…), které mají dlouholetou praxi, a o realizaci vaší zakázky se svědomitě postarají v návaznosti prací. Pro případ, že budete chtít přestavbu realizovat sami, vám poskytneme potřebné podklady, na jejichž základě budete schopni váš sen zrealizovat již bez nás.

Návrhy na dálku

Nově nabízíme vypracování návrhu bez naší návštěvy u vás, či nutnosti vaší návštěvy u nás na studiu. Celý proces probíhá stejně jako u ostatních zákazníků, pouze diskuze probíhá formou e-mailů. V případě volby této formy budeme požadovat výkres s přesnými rozměry, fotografie stávajícího stavu a vyplnění dotazníku, který vám zašleme, abyste se vyhnuli pozdějším problémům při realizaci. (Samozřejmě, že upřednostňujeme osobní návštěvu, abychom v návrhu mohli počítat i s některými detaily, které pro vás možná nejsou až tak důležité, ale naše rozhodování mohou ovlivnit. Také konečná úprava proběhne při osobní schůzce mnohem rychleji, máte možnost si „osahat“ materiály použité v návrhu a také nehrozí takové riziko „nepochopení se“).

Ceník

Sestavit jednotný ceník za hotový návrh je pro velkou variabilitu interiérů a případných úkonů nemožné. Ceny tak mohou začínat již na několika stokorunách za jednotlivé služby, které si sami zvolíte v cenové nabídce, kterou obdržíte po první nezávazné schůzce, a která je uzpůsobena přímo Vašim požadavkům a prostorům.

  • První schůzka u vás (cca 2 hodiny) - zdarma
  • Náklady na cestu - do 10 km zdarma, nad 10 km účtujeme 10 Kč/km
  • Záloha za zhotovení návrhu - 30% z celkové ceny návrhu (zaplacení požadujeme až po odsouhlasení celkové ceny návrhu)
  • Při návrhu na dálku požadujeme zálohu ve výši 50 % z konečné částky
  • Hodinová konzultace - 1500 Kč za každou započatou hodinu.

BD Interiéry

STYL, KVALITA, KOMFORT

Nápady se platí zlatem... u nás jsou za rozumnou cenu...

Návrhy interiérů

Zabýváme se navrhováním bytových interiérů na základě absolutní svobody ve výběru materiálů, bez rozměrových a technických omezení. Nabízíme řešení prostoru vašich kuchyní, obývacích a dětských pokojů, ložnic, koupelen, zádveří i kanceláří. Vypracujeme vám 3D návrh kuchyně, grafický návrh interiéru domu či bytu na základě vašich požadavků, včetně barevného sladění, osvětlení, výběru doplňků, tapet a dekorací.

Realizace interiérů

Zajistíme kompletní proměnu vašeho interiéru.

Prodej doplňků

V našem showroomu si můžete prohlédnou i zakoupit vše, co potřebujete k zařízení vašeho interiéru. Vedle nábytku, kuchyňských spotřebičů, podlahových krytin, dekorací zdí, svítidel, hodin a bytových doplňků, vám můžeme nabídnou i výrobu tapet s vlastním motivem, obrazy a spoustu dalších dekorací podle vašeho výběru.

Get precise market analysis with immediate bitwave trading tools.